Heb je last van diepe groeven of vervelende rimpels? Storen je asymmetrische lippen, afhangende mondhoeken of vermoeide blik je? Dan zijn soms botuline (ook gekend als botox) en fillers de enige optie om die probleempjes aan te pakken. Je kan er zelfs een zogenaamde ‘liquid facelift’ mee bereiken!
Of kies voor een draadlift als je graag een stevigere huid wil dankzij extra collageen. We bekijken samen wat voor jou de beste optie is.
Botuline – eerder gekend onder de merknaam botox van Allergan – heeft een spierontspannende werking. Het zorgt er dus voor dat de behandelde spieren minder samentrekken. Dit komt van pas om onder meer een vervelende frons, kraaienpootjes, rimpels op het voorhoofd of afhangende mondhoeken te verhelpen.
Deze antirimpelbehandeling geeft na 5 tot 9 dagen al een knap resultaat. Bovendien blijft dit effect 4 tot 6 maanden zichtbaar. Een botulinebehandeling is vrijwel pijnloos en neemt amper een 15-tal minuutjes in beslag. We kunnen dan ook verschillende zones aanpakken.
Als je interesse hebt voor antirimpelcrèmes of verjongingskuren, heb je wellicht al gehoord van hyaluronzuur. Ook in de fillers zit deze lichaamseigen stof. Verslapping en rimpels in je gelaat ontstaan door een geleidelijke afname van deze stof.
Een esthetische behandeling met fillers is dus de ideale manier om diepe groeven als het ware op te vullen. Dan gaat het bijvoorbeeld over zones als neuslipplooien, vermoeide ogen door volumeverlies, jukbeenderen, dunne of asymmetrische lippen.
Zelfs een volledige liquid facelift is mogelijk. In dat geval zorgen we ervoor dat je gezicht (weer) een mooie V-shape krijgt. Het resultaat blijft gemiddeld 8 maanden tot 1 jaar zichtbaar na de behandeling.
De behandeling is niet pijnlijk. Vrees je toch wat last te hebben? Dan brengen we vooraf een licht verdovende crème aan. Je ziet het verjongende en corrigerende resultaat meteen.
Een draadlift gebeurt met PDO Threads. Dat zijn oplosbare hechtdraden die vaak in de reguliere chirurgie gebruikt worden. Met een innovatieve en vrijwel pijnloze techniek brengen we de draden in de huid aan. Dat kan op verschillende locaties zoals de hals, het gezicht – bijvoorbeeld de wenkbrauwen of (hamster)wangen – of het decolleté.
Het resultaat van deze esthetische behandeling is een versteviging van de huid. En dat op plaatsen waar andere behandelingen onvoldoende lift geven. Om hoeveel draadjes het gaat? Dat hangt af van de zone en de huidconditie.
No Comments
Sorry, the comment form is closed at this time.