Plastisch Chirurg Christophe D’Hondt: waarom een esthetische behandeling voor rimpels of versteviging?
Heb je last van diepe groeven of vervelende rimpels? Storen je asymmetrische lippen, afhangende mondhoeken of vermoeide blik je? Dan zijn soms botuline (ook gekend als botox) en fillers de enige optie om die probleempjes aan te pakken. Je kan er zelfs een zogenaamde ‘liquid facelift’ mee bereiken!
Of kies voor een draadlift als je graag een stevigere huid wil dankzij extra collageen. We bekijken samen wat voor jou de beste optie is.


Wie is Christophe ?
Plastisch, reconstructief en esthetisch chirurg.
(RIZIV-nummer 1-9896381-210)
Het is voor Dr. C. D’Hondt van belang een duidelijk en vooral realistisch advies in een ongedwongen sfeer te kunnen geven waarbij vertrouwen essentieel is. Je vindt online tevens tal van schitterende reviews over Christophe D’Hondt terug.
Dr. C. D’Hondt is lid van zowel de Belgische (RBSPS) alsook de Duitse (DGPRÄC) Vereniging voor plastische, reconstructieve en esthetische chirurgie. Tevens is hij lid van de International society of Aesthetic plastic Surgery (ISAPS).
Opleidingen Dr.Christophe D’Hondt?
Dr. D’Hondt behaalde zijn diploma Geneeskunde aan de Katholieke Universiteit Leuven in 2012 alwaar hij met onderscheiding afstudeerde. Na een 4-jarige opleiding algemene chirurgie in België vatte hij in Duitsland zijn opleiding plastische chirurgie aan. In mei 2019 werd hij erkend als plastisch, reconstructief en esthetisch chirurg.
Hij werkte hierna nog gedurende 3 jaren als staflid (Oberarzt) in het St. Antoniuskrankenhaus te Eschweiler (D), dit combineerde hij met zijn werkzaamheden in België.
Binnen het vakgebied bekwaamde hij zich in het bijzonder in de esthetische chirurgie van borst, gelaat en lichaam.
Eveneens heeft hij onder leiding van zijn vader, Dr. Bruno D’Hondt, in de Royal Beauty Kliniek te Tongeren verdere expertise verworven in borstoperaties, gelaats- en figuurcorrecties en de niet-invasieve esthetische behandelingen zoals botox- en fillerbehandelingen.
Sinds 2020 is hij full time werkzaam in het AZ-Vesalius te Tongeren alsook in zijn privé praktijk en in Tessenderlo bij Sillueta.
Dr. Christophe D’Hondt woont op regelmatige basis, zowel nationale als internationale congressen bij om zijn patiënten met de meest innovatieve technieken en de meest recente medische inzichten te kunnen behandelen.
Naast een medisch consultatiegesprek over esthetische ingrepen, kan je bij ons terecht voor de volgende behandelingen:
Spierontspanners en spierverslappers goed om:
- je frons weg te werken
- je voorhoofd & wenkbrauwen strakker te maken
- overvloedig zweten tegen te gaan
- je mondhoeken te liften
- kraaienpootjes te verminderen
- knarsetanden te verhelpen
- je kin te liften
- hoofdpijn te verhelpen
- een gummysmile of tandvleeslach aan te pakken
Voor meer info staan wij je graag te woord tijdens een consultatiegesprek of kan je ons steeds een mailtje sturen via het contactformulier;
Fillers om visuele ongemakken te corrigeren aan:
- de jukboog, voor een zogenaamde topmodellook
- de traangoot
- de mond, bijvoorbeeld rokerslijntjes
- de nasolabiale plooien of de rimpels en lijnen tussen neus en lippen
- de ogen, bijvoorbeeld wallen, volumeverlies, een vermoeide blik
- de volledige gezichtsvorm, m.a.w. een liquid facelift of V-shape
- de lippen
- de kin
- de kaaklijn
- de neus
Celregeneratie, huidverbetering en huidverjonging met profhilo of sunekos voor gelaat en lichaam:
En andere esthetische ingrepen zoals:
- ooglidcorrectie
- borstvergroting en – verkleining
- borstlifting
- liposuctie
- buikwandcorrectie
- facelift
Botuline als rimpelbehandeling
Botuline – eerder gekend onder de merknaam botox van Allergan – heeft een spierontspannende werking. Het zorgt er dus voor dat de behandelde spieren minder samentrekken. Dit komt van pas om onder meer een vervelende frons, kraaienpootjes, rimpels op het voorhoofd of afhangende mondhoeken te verhelpen.
Deze antirimpelbehandeling geeft na 5 tot 9 dagen al een knap resultaat. Bovendien blijft dit effect 3 tot 4 maanden zichtbaar. Een botulinebehandeling is vrijwel pijnloos en neemt amper een 15-tal minuutjes in beslag. We kunnen dan ook verschillende zones aanpakken.

Fillers met hyaluronzuur
Als je interesse hebt voor antirimpelcrèmes of verjongingskuren, heb je wellicht al gehoord van hyaluronzuur. Ook in de fillers zit deze lichaamseigen stof. Verslapping en rimpels in je gelaat ontstaan door een geleidelijke afname van deze stof.
Een esthetische behandeling met fillers is dus de ideale manier om diepe groeven als het ware op te vullen. Dan gaat het bijvoorbeeld over zones als neuslipplooien, vermoeide ogen door volumeverlies, jukbeenderen, dunne of asymmetrische lippen.
Zelfs een volledige liquid facelift is mogelijk. In dat geval zorgen we ervoor dat je gezicht (weer) een mooie V-shape krijgt. Het resultaat blijft gemiddeld 8 maanden tot 1 jaar zichtbaar na de behandeling.
De behandeling is niet pijnlijk. Vrees je toch wat last te hebben? Dan brengen we vooraf een licht verdovende crème aan. Je ziet het verjongende en corrigerende resultaat meteen.

Draadlift
Een draadlift gebeurt met PDO Threads. Dat zijn oplosbare hechtdraden die vaak in de reguliere chirurgie gebruikt worden. Met een innovatieve en vrijwel pijnloze techniek brengen we de draden in de huid aan. Dat kan op verschillende locaties zoals de hals, het gezicht – bijvoorbeeld de wenkbrauwen of (hamster)wangen – of het decolleté.
Het resultaat van deze esthetische behandeling is een versteviging van de huid. En dat op plaatsen waar andere behandelingen onvoldoende lift geven. Om hoeveel draadjes het gaat? Dat hangt af van de zone en de huidconditie.
Interesse in een esthetische ingreep?
Klik even door naar de online agenda. Je maakt er in een-twee-drie een afspraak met Dr. Christophe D’Hondt op het adres Hulsterweg 155, 3980 Tessenderlo.
Heb je vragen over onze esthetische behandelingen? Wil je meer uitleg over de mogelijkheden? Bel ons dan gerust even op: 013 29 50 52. Of stuur een mailtje naar [email protected]. We staan je met plezier te woord!
Hoeveel kosten medisch esthetische behandelingen?
Daar kunnen we je spijtig genoeg geen eenduidig antwoord op geven. Voor bepaalde behandelingen met bijvoorbeeld botox rekenen we vaste tarieven aan. Verder is de prijs echter afhankelijk van het precieze probleem, de gekozen ingreep en de nodige dosis. Prijzen per cc vind je terug in de online agenda.
Wil je een correcte inschatting? Boek dan een esthetisch consult. Je beslist dan nog vrijblijvend wat bij jouw budget past of neem even vrijblijvend contact met ons op.